READWEB

Москва
C
						
						

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

В Україні запустилася спільнота стартапів «Стартаплевел»

9 июня
11:47 2016

В Україні запустилася спільнота стартапів — сайт з відповідями на питання та контент про: запуск стартапів, побудову бізнес-моделей, пошук користувачів, отримання інвестицій, формування команди, юридичні моменти, екосистему та інше. Від сьогодні спільнота у відкритому доступі за адресою startuplevel.com.

Автор проекту Ігор Стефурак, співробітник венчурного фонду GrowthUP, мотивує запуск тим, що 99,7% стартапів закриваються протягом першого року. Запускати проект з такою статистикою можна двома шляхами: «fail fast» (з англ. — зазнавай невдачі швидко) або ітераціями.

«Я започаткував цю спільноту, бо щодня доводиться відповідати на ті самі запитання засновників, які знаходяться на ранніх стадіях розвитку. Сайт дозволяє змасштабувати процес спілкування. Я відповідаю на питання сам, залучаю колег, інших підприємців, інвесторів та експертів, відповідають також інші учасники спільноти» – розказує Ігор.

За два місяці після запуску в закритому режимі на «Стартаплевел» 80 учасників, 65 тем та 270 відповідей. До кінця червня 2016 року приєднатися до спільноти можна безкоштовно, отримавши доступ на 6 місяців. В подальшому членство в спільноті буде коштувати 400 грн на рік.

08:48:05 - 54.156.32.65 - CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) - http://readweb.org/11007-v-ukra%D1%97ni-zapustilasya-spilnota-startapiv-startaplevel.html

0 Комментариев

Написать комментарий

Комментарий: