READWEB

Москва
C
						
						

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Google Science Fair 2016: відразу 4 юних науковця з України стали регіональними фіналістами

21 июля
12:37 2016

Цього тижня завершився один з головних етапів конкурсу Google Science Fair. Cуддівська колегія відібрала Топ-100 ідей з різних країн світу. І в числі фіналістів опинились відразу 4 учасників з України.

Регіональними фіналістами цьогорічного конкурсу Google Science Fair стали:

Микита Гордієнко, 17 років (м. Київ) з проектом “Am_I_Fatigued: як розпізнати накопичену втому і запобігти непоправному”.
Данило Кузнєцов, 15 років (м. Дніпро) з проектом “Роль властивостей геліосинхронних орбіт в тераформуванні планет з використанням легкодоступних в космосі речовин”.
Антон Тихенко, 15 років (м. Лубни) з проектом “Функціональний протез руки для пацієнтів з ектродактіліею”.
Поліна Хадеєва, 13 років (м. Одеса) з проектом “Фотометричне дослідження астероїда 2012 LC1”.

Усього в цьому році на участь в конкурсі Google Science Fair было отримано кілька тисяч заявок з 107 країн світу. Згідно з правилами, вік учасників коливається від 13 до 18 років. Всі проекти вирізняються творчим підходом і глибиною поглядів на світові проблеми — від технології очищення питної води на планеті до створення екологічно чистого палива.

«Ми ще раз вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо їм великих перемог! Сподіваємося, що в майбутньому вони продовжать свої наукові дослідження, а ми будемо стежити за їх успіхами!» — Google Україна.

Ознайомитися з повним списків регіональних фіналістів і оцінити масштаб і важливість їхніх проектів можна на офіційному сайті конкурсу. Імена 16 фіналістів з різних країн світу будуть оголошені 11 серпня 2016 року. Нагородження переможців відбудеться 28 вересня 2016 року в Маунтін В’ю, штат Каліфорнія, головний приз — грант на навчання в розмірі $ 50 000.

Джерело: Google Україна

0 Комментариев

Написать комментарий

Комментарий: