Москва
C

READWEB

						

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Українська команда розробників Turbo Rocket Games стала переможцем конкурсу Google AdMob Student Challenge 2016

сентября 7
09:07 2016

Оголошені переможці Google AdMob Student App Challenge 2016, конкурсу для студентів із створення додатків. Більше 100 студентських команд з усього світу поставили перед собою завдання створити додатки і монетизувати їх за допомогою AdMob.

Отже, після розгляду робіт 4 регіональних фіналістів судді вибрали глобального переможця, який отримає головний приз — поїздку до Сан-Франциско з відвідуванням Googleplex. Переможець конкурсу — українська команда Turbo Rocket Games з додатком Dragon Sim Online

“Після вивчення бізнес-звітів я був вражений кількістю ідей, які кожна команда вклала в свої додатки. Я впевнений, що ці фіналісти матимуть великий вплив на мобільну екосистему”. — зазначив Кріс Ахавнр, суддя конкурсу і президент з видавничих справ, Glu Mobile.

Студія орієнтується на розробку і випуск мобільних ігор категорії симулятори. В команді 4 людини: Володимир Дученчук, менеджер команди Turbo Rocket Games, ігровий дизайнер Ярослава Гірілішена, програміст Ілля Бакуров, бекенд розробник Сергій Доценко. Всі учасники команди були або є студентами Києво-Могилянської Академії, факультет інформатики.

Dragon Sim Online — це захоплива гра з приголомшливою графікою. Додаток забезпечує епічну пригоду з красивою анімацією польоту та баталій, і дозволяє залучати та приєднатися до інших онлайн-гравців, щоб перейти на новий рівень в цьому фантастичному світі. Додаток вже завантажили понад 500 тисяч разів у всьому світі, а середня оцінка складає 4,5 балів.

Джерело: Oфіційний Блоґ Google Україна

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

0 Комментариев

Написать комментарий

Комментарий:

-->