READWEB

Москва
C
						
						

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Sony Mobile оголошує про старт продажів нового смартфона Xperia XCompact в Україні

21 сентября
15:17 2016

Компанія Sony Mobile Communications, оголошує про старт продажів нового смартфона Xperia XCompact, який був анонсований на виставці IFA в Берліні. Новинку можна буде придбати з 23 вересня по ціні 13 999 гривень у ключових партнерів.

Xperia XCompact доповнює серію Xperia X популярним форм-фактором, що поєднує компактний корпус і новітні технології. За рахунок розміру дисплея з діагоналлю 4,6 дюйма і обтічної форми смартфон зручно тримати, а також використовувати однією рукою. Унікальний дизайн Xperia XCompact відображений у всіх елементах практичного глянцевого корпусу. USB-роз’єм Type-C дозволяє швидко зарядити пристрій без необхідності шукати правильне положення штекера. Смартфон пропонується в трьох варіантах кольору: Димчасто-Блакитний, Космічний Чорний і Сніжно-Білий.

Інноваційна технологія взаємодії трьох сенсорів при фотографуванні, використана в смартфоні Xperia XCompact.

Основна 23 МП камера не тільки дозволяє отримувати якісні фотографії, але і включається з режиму очікування всього за 0,6 секунди. Пристрій одержав розширені функції налаштування камери, спеціально для користувачів, які в процесі творчої зйомки воліють вручну керувати такими параметрами як швидкість затвора та фокусування.

Для Xperia XCompact пропонується широкий вибір оригінальних чохлів відповідних кольорів, включаючи Touch Cover (SCTF20), який дозволяє отримати доступ до функцій смартфона через спеціальне вікно без необхідності відкривати чохол.


Чохол-підставка (SCSF20) дозволяє змінювати кут огляду для зручності перегляду відео та оснащений функцією автоматичного включення / відключення. Як додатковий аксесуар для смартфона є легкий і компактний зарядний пристрій USB Type-C UCH20C, а також UCH12W, який підтримує технологію швидкої зарядки Qualcomm і MediaTek.

Комплект поставки Sony Xperia XCompact

Смартфон Sony Xperia XCompact;
Блок зарядного пристрою USB Type-C;
MicroUSB для зарядки і синхронізації з ПК;
Документація.

10:43:38 - 54.162.132.134 - CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) - http://readweb.org/29753-sony-mobile-ogoloshuye-pro-start-prodazhiv-novogo-smartfona-xperia-xcompact-v-ukra%D1%97ni.html

0 Комментариев

Написать комментарий

Комментарий: