READWEB

Москва
C
						
						

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Найкращий тиждень мого життя (2016) Всі серії смотреть онлайн

10 октября
20:22 2016

Комедійний телесеріал Найкращий тиждень мого життя розповість історію двох головних героїв Ігоря та Олі, які за тиждень до власного довгоочікуваного весілля змушені пройти через масу випробувань і безглуздих ситуацій. А виною всьому стала запланована подорож до батьків нареченої, які далеко не в захваті від вибору своєї улюбленої доньки.

Воно й зрозуміло, адже батько нареченої — цілий генерал армії, а Ігор працює всього лише кондитером. Звичайно ж, молода людина намагається справити враження на батьків своєї коханої, всіляко задобрити їх і показати себе з кращого боку, але не тут-то було, адже обставини, як на зло, складаються проти Ігоря.

Ланцюжок з безглуздих ситуацій, які всюди переслідують невдачливого нареченого, працюють, немов ефект доміно, накочуючи на головного героя і змушуючи того червоніти і блідніти, а глядачів сміятися та співпереживати. Але все ж, в сміливості та наполегливості хлопцеві не відмовиш…

«Найкращий» тиждень мого життя (серіал, 2016) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія на 1+1, дивитися онлайн

У серіалі знімалися: Віктор Цекало, Костянтин Октябрський, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Катерина Вострикова, Юрій Горбунов та інші.

Серіал «Найкращий» тиждень мого життя (2016) Всі серії поспіль — дивитися онлайн в хорошій якості:

0 Комментариев

Написать комментарий